Pirštinės ir diržai

Treniruočių pirštinės, dirželiai, apsauginiai diržai – vieni pagrindinių sporto salės aksesuarų. Treniruočių pirštinės neleidžia susidaryti nuospaudoms ant rankų atliekant pratimus su štangomis, prisitraukimus, todėl ypač dažnai naudojamos moterų. Apsauginiai diržai liemeniui leidžia apsaugoti stuburą atliekant štangos pratimus su dideliu svoriu, taip pat šie diržai yra naudojami ir darbo vietose, kur reikalinga kelti sunkius daiktus. Diržai štangoms kelti leidžia pakelti didesnį svorį su štanga atliekant mirties trauką, kai jūsų riešai ir plaštakos nebeišlaiko svorio rankose. Tuo tarpu gimnastikos dirželiai pagerina sukibimą su žiedais ir neleidžia susidaryti nuospaudoms atliekant gimnastikos pratimus.

Svorių kilnojimo diržai

Sunkumų kilnojimo diržas inSPORTline Beldo - L/XL

inSPORTline
259904
15,89 € 17,99 €
Tai universalus diržas skirtas naudoti kilnojant svorius, treniruojant kojų raumenis su svoriais ar kitų intensyvių treniruočių metu.Pagamintas iš nailono ir neopreno kombinacijos.Metalinis ir Velcro užsegimas užtikrina tvirtumą, patogumą ir stabilumą.
Pristatymas: 1 - 2 darbo dienos
1
2
0
Svorių kilnojimo diržai

Odinis svorių kilnojimo diržas inSPORTline NF-9054 - Black

inSPORTline
260900
24,79 € 28,99 €
Apsaugo nuo galimų traumų treniruotės metu. 120 cm ilgio diržas yra pagamintas iš tikros odos. 30 x 15 cm sustiprinta ir paminkštinta nugaros apsauga prilaiko apatinius nugaros raumenis. Diržas tvirtinamas dviguba sagtimi. Tvirtos siūlės, atspari žalai medžiaga.
Pristatymas: 1 - 2 darbo dienos
0
0
1
Prekių filtras

Prekiniai ženklai

Greitas pristatymas 1 - 2 darbo dienos

Kaina

0,00 € - 55,00 €
Patarimai
Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame garantijas bei atliekame techninę priežiūrą, montuojame įrangą bei konsultuojame jos eksploatavimo klausimais.