Kovinis sportas

Kovos menai yra ne vien tik sporto šaka – koviniai įgūdžiai gali praversti ir susidūrus su nedraugišku asmeniu gatvėje. Yra labai daug įvairių kovos menų: boksas, MMA, taekvondo, karate, dziudo, kikboksas, tai-či, fechtavimas ir t.t. Kovos menų treniruočių metu lavinama jėga, greitis, lankstumas, ištvermė, atsparumas skausmui, susikaupimas ir dvasinis tvirtumas. Visi šie įgūdžiai yra labai svarbūs besivystančiam kūnui ir asmenybei, todėl kovos menai yra bene populiariausias vaikų ir paauglių lankomas užsiėmimas.

Mes galime pasiūlyti visas pagrindines kovinio sporto prekes: bokso maišus, kriaušės, laikiklius; bokso/MMA/karate pirštines; kūno apsaugas, karate kimono

Prekių filtras (738 prekių)

Prekiniai ženklai

Kaina

0,00 € - 1 515,00 €
Patarimai
Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame garantijas bei atliekame techninę priežiūrą, montuojame įrangą bei konsultuojame jos eksploatavimo klausimais.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.