Kai pagalvojate apie svorio metimą, veikiausiai jūsų mintyse iškyla vaizdas kaip bent keletą valandų per dieną liejate prakaitą ant bėgimo takelio. Žinoma, bėgiojimas lauke arba ant bėgimo takelio padės numesti svorio, tačiau jums padėti gali ir treniruotės su svarmenimis, kurie liaudiškai dažnai vadinami hanteliais.

Raumenys degina riebalus

Paprasta! Daugiau raumenų reiškia, kad sudeginsite daugiau kalorijų. Hanteliai padeda stiprinti ir tonizuoti raumenis, o tai pravartu, jei norite numesti svorio. Kodėl? Raumeninis audinys sudegina daugiau kalorijų, nei riebalinis. Tad, kuo daugiau raumenų sukaupsite, tuo stangresnis jūsų kūnas atrodys ir daugiau kalorijų per dieną natūraliai sudegins papildomai nesportuojant.

Treniruočių planas riebalų deginimui

Treniruotės tik su hanteliais ilgainiui jums tikrai padės numesti svorio, tačiau jei tikrai norite naikinti riebalus, jums reikėtų derinti kardio ir jėgos treniruotes. Ne vienas tyrimas patvirtino, kad kardio ir jėgos treniruočių derinimas šešias dienas per savaitę padeda sudeginti daugiau riebalų, nei tik jėgos treniruotės arba tik kardio treniruotės. Žinoma, nebūtina pradėti treniruotis taip agresyviai. Ypač, jei kurį laiką nesportavote. Geriau pradėkite nuo 3–4 treniruočių per savaitę. Įsitikinkite, kad kiekviena jūsų treniruotė trunka 30–60 min. ir yra vidutinio intensyvumo, jei norite sudeginti daugiau riebalų.

Susidomėjote, tačiau trūksta idėjų? Žemiau rasite net 13 pratimų su hanteliais pavyzdžių. Sėkmės treniruotėse!

 

 


© Graphixmania

Komentarai ()

Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame garantijas bei atliekame techninę priežiūrą, montuojame įrangą bei konsultuojame jos eksploatavimo klausimais.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.