Pasikeitus karantino sąlygoms, internetu pateiktų užsakymų gavimo ir atsiėmimo tvarka nesikeičia. Prekių atsiėmimo taškai Kaune ir Vilniuje dirbs įprastu laiku.

Treniruotės su irklavimo treniruokliu – vienos efektyviausių. Visgi, išgirdus žodžius „kardio treniruotė“, greičiausiai pagalvosite apie bėgimo takelį ar elipsinį treniruoklį. Veltui! Irklavimo treniruoklis – puikus prietaisas, kuris nesuteikia tiek krūvio sąnariams ir padeda vienu metu padeda treniruoti bene viso kūno raumenis: nuo rankų, giliųjų pilvo ir nugaros raumenų, iki kojų raumenų!

Šiandien pateiksime jums keletą patarimų, kurie padės jums treniruočių metu sudeginti dar daugiau kalorijų ir greičiau numesti svorio. Pirmyn!

1. Išsitieskite

Jei norite išjudinti savo giliuosius pilvo ir nugaros raumenis, stenkitės išlaikyti tinkamą laikyseną. Stenkitės sėdėti kuo tiesiau ir nelenkti nugaros, pakelti krūtinę, žiūrėti į priekį ir nenuleisti galvos – taip jūsų treniruotė bus efektyvesnė.

2. Susitelkite į kojas

Daugelis sportuojančiųjų su irklavimo treniruokliu daro klaidą ir treniruočių metu naudoja tik viršutinę savo kūno dalį. Susitelkite ir į savo kojas – su kiekvienu yriu atsispirkite kulnais. Taip įdarbinsite daugiau apatinės kūno dalies raumenų ir sudeginsite daugiau kalorijų. Atminkite, kad apie 20% jūsų pastangų turėtų kilti iš rankų, 30% – iš nugaros ir korpuso, o 50% – iš kojų.

3. Atlikite intervalines treniruotes

Nepamirškite intervalinių treniruočių! Paprastas tokios treniruotės pavyzdys būtų 10 yrių 24 yrių per minutę greičiu; tada 10 yrių 26 yrių per minutę greičiu; 10 yrių 28 yrių per minutę greičiu. Po šių 30 yrių šiek tiek pailsėkite. Pakartokite šį pratimą 5 kartus.

Palaipsniui didėjantis intensyvumas ir trumpos pertraukėlės – puikus būdas paįvairinti treniruotes ir sudeginti daugiau kalorijų.

5. Atlikite ištvermės treniruotes

Į savo treniruočių planą įtraukti bent keletą lėtų ir pastovaus tempo treniruočių – itin svarbu. Tokios treniruotės ne tik didina jūsų ištvermę, bet ir padeda jums sudeginti papildomų kalorijų.

Atlikdami ištvermės treniruotę palaikykite maždaug 26 yrių per minutę tempą – tęskite apie 8 min.

4. Pamirškite rutiną ir paįvairinkite treniruotes

Dar vienas būdas, padėsiantis sudeginti daugiau kalorijų – treniruočių paįvairinimas. Neatlikite tų pačių treniruočių kasdien – bent apkeiskite jų eilės tvarką, pridėkite naujų pratimų. Vienomis dienomis atlikite trumpesnę, tačiau intensyvesnę treniruotę – kitomis ilgesnę, tačiau dirbkite su savo ištverme.

Irklavimo treniruoklis – puikus pasirinkimas norint numesti svorio. Kodėl? Mankšta su juo apjungia tiek kardio, tiek jėgos treniruotes, tad sudeginate daugiau kalorijų, o pačios treniruotės būna universalesnės. Taip pat jums nereikia ilgos treniruotės, kad pajaustumėte naudą.

 

Komentarai ()

Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame garantijas bei atliekame techninę priežiūrą, montuojame įrangą bei konsultuojame jos eksploatavimo klausimais.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.