Garantuojame, kad jeigu Jūsų įsigyta prekė Jums netinka, mes ją priimsime per 14 dienų nuo pirkimo ir grąžinsime Jums sumokėtus pinigus už prekę!

Apsipirkdami www.insportline.lt išlikite ramūs! Įsipareigojame bet kurią, jūsų įsigytą nenaudotą kokybiška prekę priimti atgal ir grąžinti jūsų sumokėtus pinigus už prekę! Pinigai bus grąžinti pirkėjui pervedami per 14 dienų nuo prekės grąžinimo banko pavedimu į pirkėjo nurodytą sąskaitą. Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą pervedami atliekant banko pavedimą į Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje registruotus bankus (kitos pinigų grąžinimo formos nenumatytos). Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  • Prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigijimo datos;
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, kokios buvo pirkėjo gauta;
  • Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta, be mechaninių ar matomų pažeidimų;
  • Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės);
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
  • Grąžinant arba keičiant prekę būtina turėti pardavimą įrodantį dokumentą (pirkimo kvitą arba mokėjimo išrašą).


Jei prieš tai išvardintos būtinos prekiu grąžinimo sąlygos nėra įvykdytos, pinigai Klientui už įsigytas prekes nebus grąžinami.
Svarbu! Šis pasiūlymas galioja tiktai fizinių asmenų užsakymams skirtiems asmeniniams, nekomerciniams poreikiams tenkinti.
Svarbu! Partneriams, perkantiems produktą perpardavimui, taikomos atskiros prekių grąžinimo taisyklės nurodytos "Bendradarbiavimo sutartyje".

Patarimai
Mus verta rinktis nes:

GREITAS PRISTATYMAS

Didžiąją dalį prekių sandėliuojame, todėl dažniausiai jas gausite jau kitą darbo dieną po pirkimo.

PATOGUS APMOKĖJIMAS

Už prekes galite apmokėti bankiniu pavedimu, grynaisiais kurjeriui ar pašto skyriuje bei lizingu.

TECHNINIS APTARNAVIMAS

Visai parduodamai įrangai suteikiame garantijas bei atliekame techninę priežiūrą, montuojame įrangą bei konsultuojame jos eksploatavimo klausimais.

 

Siekdami užtikrinti geresnę naršymo kokybę, naudojame slapukus. Toliau naršydami mūsų svetainėje sutinkate su jų veikimu. Kitu atveju galite pakeisti savo naršyklės nustatymus ir atsisakyti slapukų veikimo.